قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

چرا باید فرش ماشینی بخریم

why-buy-carpet.jpg

در این مقاله ما به دلایل خرید فرش ماشینی به همراه ویژگی هایی که دارد خواهیم پرداخت . یکی از قالی هایی که در حال حاضر مردم به خاطر قیمت مناسب و طرح های دستبافت گونه و زیبا از آن استفاده می کنند ، فرش ماشینی است . در این باره می خواهیم به موضوعی بپردازیم که شما می توانید آن را برای خرید مهم خانه خود استفاده کنید ، از جمله دلایل خرید فرش ماشینی باید بدانیم در ادامه برای شما آمده است :

 

1- طرح های به روز فرش

 امروزه با تغییر سبک زندگی و تغییر سلیقه ها ، مردم به سمت فرش ماشینی گرایش پیدا می کنند که طرحهای به روز داشته و با سلایق آنها هم سو باشد . این فرشها توسط دستگاه های بافنده ، تهیه می شوند و دارای طرح هایی از پیش طراحی شده اند . اصولا این طرحها و نقوش توسط طراحان گرافیک و نقشه کشی نساجی کشیده می شود و سپس با کمک نرم افزارهای کامپیوتری طراحی می شوند . اساسا این طراحان به کمک وقایع و فرهنگ ها و سلیقه های امروزی این نقشه ها را طراحی می کنند .

 

2- انعطاف فرش ماشینی

یکی از ویژگی های بارز این نوع قالی ها منعطف بودن آن است که برای انواع مکانها می توانید از آن استفاده کنید .

 

3- هزینه کم فرش ماشینی

اصولا قیمت فرش ماشینی نسبت به قالی های دستباف کاشان یا تبریز هزینه ای کمتر را داراست . در ابتدا به دلیل آشنا نبودن مردم با این نوع فرشها به جای آن از نوع دستبافت استفاده می کردند اما با افزایش تولید و واردات فرش ماشینی از بلژیک مردم به قیمت مناسب و کیفیت بالای آن پی بردند و به آن روی آوردند . اخیرا به دلیل تولید انبوه فرش در کاشان قیمت این قالی ها کاهشی چشمگیر داشته است . البته متناسب با هر طرح ، اندازه و تراکم آن هر قالی دارای قیمت و ارزش متفاوتی هستند .

 

4- قابلیت تعویض فرش ماشینی در بازه زمانی کوتاه

 همان طور که می دانیم به دلیل قیمت مناسب فرش ماشینی نسبت به قالی دستباف با صرفه تر بوده و خرید آن راحت تر است به همین دلیل اگر بعد از مدتی تصمیم به تعویض آن دارید قیمت پائین آن این امر را برای شما راحت تر کرده است . اگر حتی می دانید فرش شما قابلیت فروش را دارد می توانید آن را در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته و آن را بفروشید .
به این نکته باید توجه کنیم که در قالی های دستباف از الیاف طبیعی استفاده می کنند که این خود مولد حساسیت برای افراد می باشد . البته از این مورد هم نمی توان چشم پوشی کرد که در فرش ماشینی قدیمی پرزدهی فراوان بوده و بخاطر شیمیایی بودن این پرزها ، ایجاد حساسیت می کردند . امروزه با پیشرفت تکنولوژی توانسته اند پرزدهی قالی را کاهش دهند که این کار خود از عفونت های تنفسی یا حساسیت ها جلوگیری می کند .

 

5- دسترسی آسان و حق انتخاب بیشتر

شما با مراجعه به نمایندگی های مربوطه و یا حتی سایت های خرید فرش می توانید از تنوع محصول و انتخاب راحت تر کالا استفاده کنید .

 

6- ابعاد فرش ماشینی

تقریبا می توانید مطمئن باشید که هر مکانی با اندازه و وسعت های متفاوت را می توانید مفروش کنید زیرا فرش ماشینی کاشان در ابعاد و سایز های متفاوت تولید می شوند . ما توصیه می کنیم قبل از خرید درباره قالی ماشینی و قیمت آن حتما تحقیق کنید .

 

7- شانه مختلف در فرش ماشینی

فرش ماشینی دارای تعداد شانه مختلف از جمله فرش 700 شانه و همچنین 1000 شانه و 1200 شانه می باشد که شما می توانید برای خرید به توجه یه ویژگی مورد نظرتان اقدام نمایید و تجربه خرید به یادماندنی ای را با فرشوگاه هانی فرش تجربه کنید.

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'قیمت فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش' , 'قیمت مناسب فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *