قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

خرید اینترنتی فرش مستقیم از کارخانه

online-shopping-direct-carpet-from-factory.jpg

فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان مستقیم از کارخانه

با افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و تقاضای خرید و سفارشات اینترنتی، فرش کاشان وبسایت خود را با نام ( هانی فرش کاشان ) در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده تا با رفاه و آسودگی مشتری بتواند خرید فرش کاشان را مستقیم از کارخانه انجام دهد . با حذف واسطه ها و دلالان و خرید مستقیم از نمایندگان کارخانه های فرش کاشان می توانید با بهترین قیمت، فرش مورد نظر خود را در وب سایت ما انتخاب نموده و با سفارش به بخش فروش ، محصول مورد نظر را در شهر مقصد با ارسال رایگان در اسرع وقت تحویل خواهید گرفت . ناگفته نماند پرداخت وجه نیز در هنگام تحویل امکان پذیر می باشد.

برای خرید فرش ماشینی و مشاهده عکس فرش ماشینی با قیمت - کلیک کنید

 

مزایای خرید مستقیم فرش از فروشگاه هانی

هانی فرش کاشان تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی ( فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، 1200 شانه ، فرش گل برجسته و دستباف گونه ) در بالاترین کیفیت می باشد و تمامی محصولات خود را با 10 سال ضمانت و گارانتی ، ضمانت بهترین قیمت فرش و ضمانت بهترین کیفیت فرش عرضه می کند . شما عزیزان در کوتاه ترین زمان و با حذف هزینه های اضافی می توانید بهترین فرش ماشینی را از وبسایت ما با شرایطی بسیار ویژه و به قیمت کارخانه با 10 سال ضمانت خریداری کنید . البته به غیر از 10 سال ضمانت نامه از سوی فروشگاه آنلاین ما ، فرش دارای 3 سال گارانتی از سوی کارخانه فرش می باشد و تمامی محصولات دارای گواهینامه هایی چون : گواهينامه استاندارد ملي ايران ، گواهينامه استاندارد اروپا CE ،  همچنين گواهينامه استاندارد ISO90001 -ISO10002 مي باشد.

 

درنتیجه شما عزیزان با خرید اینترنتی فرش ماشینی و خرید مستقیم فرش از کارخانه ، صاحب فرش بدون واسطه خواهید شد و قادر به خرید فرش با قیمت مناسب در بالاترین  کیفیت بوده اید.

هدف اصلی ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فروش اینترنتی فرش ماشینی' , 'فرش کاشان' , 'خرید فرش ماشینی' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید مستقیم فرش از کارخانه' , 'فرش بدون واسطه' , 'خرید فرش با قیمت مناسب'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *