فرش ماشینی ترلان 700 شانه
فرش ماشینی ترلان 700 شانه فرش ماشینی ترلان 700 شانه فرش ماشینی ترلان 700 شانه
فرش ویدئو ندارد
  • ضد حساسیت فرش
  • فرش قابل شستشو
  • فرش با مقاومت بالا
  • فرش با کیفیت بالا
  • فرش با بهترین الیاف

فرش ماشینی ترلان 700 شانه

1,450,000 تومان
ابعاد:
رنگ بندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد
شانه:
درجه:
تراکم:
تعداد گره در متر مربع:
تعداد پايل در متر مربع:
جنس نخ خاب:
تعداد رنگ:
ابعاد موجود:
ارتفاع نخ خاب:
جنس نخ پود:
دستگاه بافت:
تعداد: 

فرش ماشینی طرح ترلان
فرش ماشینی کاشان طرح ترلان 700 شانه از فرش های ماشینی جدید در شهر فرش ماشینی کاشان و تولید شده در کارخانجات فرش ماشینی کاشان می باشد که به دلیل زیبایی خود ، فروش بسیار بالایی دارد . فرش ماشینی طرح ترلان 700 شانه در ابعاد مختلف فرش ماشینی قابل بافت می باشد : فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و فرش چهارمتری و قالیچه.


فرش اکریلیک
جنس نخ خاب فرش از مهم ترین عواملی است که در کیفیت فرش نقش بسیار زیادی دارد . از این رو هانی فرش تمامی فرش های خود را در بالاترین کیفیت بافته شده توسط بهترین الیاف و نخ های فرش ماشینی ( فرش صد درصد اکریلیک ) به مشتریان عزیز در هر کجای ایران ، فرش به قیمت کارخانه ، همراه با ضمانتنامه 10 ساله فرش عرضه می کند.


قیمت فرش طرح ترلان 700 شانه
قیمت های ذکر شده ، فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه است و در هیج فروشگاه و سایتی امکان پذیر نیست مگر با جا به جا کردن فرش درجه 2 یا 3 به جای فرش درجه یک.
فرش 6 متری : 650000 تومان
فرش 9 متری : 950000 تومان
فرش 12 متری : 1200000 تومان


ضمانتنامه 10 ساله فرش ماشینی
فرش های داخل سایت هانی بافته شده توسط بهترین و بروز ترین دستگاه های بافت و الیاف فرش ماشینی می باشند و از بالاترین درجه کیفی فرش برخوردار هستند ( فرش درجه یک A+ ) و با ضمانتنامه کتبی 10 ساله و گارانتی فرش از سوی فروشگاه فرش هانی و همچنین کارخانه فرش در اسرع وقت به مشتری تحویل داده می شود.